Creditstar Opinie

Creditstar Opinie

Artykuł miesiąca Opinie

Creditstar to niezwykła firma pożyczkowa, która wprowadziła na rynku pożyczek chwilowych nie małe zmiany. Specjalnie dla klientów Creditstar, na raty rozkładane są wszelkie spłaty kredytów, które udzielane są na maksymalnie 3 miesiące! Jest to całkowita zmiana, bowiem do tej pory chwilówki udzielane były na maksymalnie 60 dni.

Creditstar Opinie

Creditstar opinie klientów

Wszelkie opinie Creditstar stara się rozważać, a następnie podejmować takie działania, aby możliwie jak największa liczba klientów była zadowolona z usług firmy. Stały kontakt z klientami jest niezwykle istotny i znacząco wpływa na jakość oferowanych usług. Specjalnie dla pożyczkobiorców Creditstar, infolinia jest czynna aż siedem dni w tygodniu, w bardzo dogodnych godzinach. Pracownicy firmy chętnie udzielają wszelkich informacji, starają się wyczerpująco odpowiadać na pytania i dostosować ofertę do możliwości i potrzeb finansowych klientów.

Creditstar – wniosek kredytowy

W firmie Creditstar rejestracja jest bardzo prosta, a wniosek kredytowy może złożyć każda osoba, która ukończyła 18 lat. Dodatkowym warunkiem jest także posiadanie konta bankowego, a także stałego zatrudnienia bądź dochodu (np. emerytura). Zdecydowanie atutem firmy pożyczkowej jest brak górnej granicy wiekowej pożyczkobiorców. Oznacza to, że bez względu na wiek, każdej osobie pełnoletniej może zostać udzielona pożyczka Creditstar. W wielu konkurencyjnych firmach nie ma tak atrakcyjnej oferty także dla osób starszych.

Pozyczka Creditstar – zalety

Udzielanie chwilówek jest niezwykle atrakcyjne dla wszystkich klientów. Przede wszystkim, rzadko zdarzają się decyzje odmowne. Wystarczy mieć ukończone 18 lat i stały dochód, aby móc starać się o gotówkę. Jeżeli pierwsza udzielona pożyczka, której wysokość maksymalna nie może przekroczyć 1500zł zostanie spłacona w ustalonym terminie, pożyczkobiorca może liczyć na drugą pożyczkę w wysokości do 5000zł. To ogromna zaleta, w szczególności dla osób, które potrzebują natychmiastowego zastrzyku gotówki, ale są w stanie spłacić ją w krótkim czasie. Cała spłata pożyczki podzielona jest na maksymalnie trzy raty, spłacane raz na miesiąc. Łącznie pieniądze pożyczane są na maksymalnie trzy miesiące, a nie jak to najczęściej się zdarza, na maksymalnie 60 dni.

Creditstar opinie negatywne

Mając na uwadze zdania swoich klientów, firma Creditstar stara się możliwie najbardziej dostosować swoją ofertę do potrzeb klientów. Jednakże, w internecie pojawiają się także negatywne opinie o pożyczkach udzielanych przez tę firmę. Najczęściej dotyczą one metody weryfikacji osoby ubiegającej się o pożyczkę, a także konieczność posiadania stałych dochodów oraz brak darmowej pożyczki.

Weryfikacja klienta

Weryfikacja klienta przebiega poprzez wykonanie przelewu na konto bankowe. Osoba starająca się o pożyczkę podaje swoje dane doradcy w Biurze Obsługi Klienta, w tym również numer konta bankowego. Następnie z konta bankowego należy wykonać symboliczny przelew z niewielką kwotą na numer podany przez pracownika pożyczkodawcy. Jeśli przelew dojdzie do odbiorcy, a wszelkie dane podane przez osobę wnioskującą będą poprawne, tożsamość klienta zostanie potwierdzona. W Creditstar współpraca jest określona na bardzo jasnych zasadach i ma na celu zapewnienie całkowitego bezpieczeństwa zarówno klientom, jak i firmie udzielającej pożyczek.

Stałe dochody

Zanim zostanie podpisana w Creditstar umowa, pożyczkobiorca zobowiązany jest do potwierdzenia swoich stałych, comiesięcznych dochodów. Jest to niezwykle ważne dla pożyczkodawcy, bowiem w pewnym stopniu gwarantuje spłatę udzielonej pożyczki. Osoba, która nie uzyskuje dochodu może mieć ogromny problem ze spłatą zadłużenia, natomiast klienci, którzy mają regularną pensję lub inne wpływy na konto jednocześnie stają się bardziej wiarygodni finansowo, a spłata ich zadłużenia wydaje się być osiągalna.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments