Ile zarabia Blowek? Karol Gązwa odpowiada na trudne pytania

Ile zarabia Blowek? Karol Gązwa odpowiada na trudne pytania

Promocja i Reklama

Blowek, czyli Karol Gązwa to jeden z najpopularniejszych twórców na polskim YouTubie. Jego kanał subskrybuje obecnie niespełna 4 miliony osób, co daje mu pierwsze miejsce w Polsce pod względem ilości subów. W najnowszym wideo wrzuconym na kanał Blowek odpowiada na pytania na swój temat z wyszukiwarki Google. Wśród kilkunastu pytań znalazły się pytania m.in. o to, ile zarabia Blowek i czy jest gejem.

Ile zarabia Blowek? Karol Gązwa odpowiada na trudne pytania

Czy Blowek wierzy w Boga?

Ile zarabia Blowek? Karol Gązwa odpowiada na trudne pytania
Ile zarabia Blowek? Karol Gązwa odpowiada na trudne pytania

YouTuber Blowek, czyli Karol Gązwa odpowiada na pytania: Czy Blowek zgoli brodę, czy Blowek lubi Kacpra, czy Blowek wierzy w Boga?

Pierwsze pytanie przygotowane przez znajomych youtubera dotyczyło tego, kiedy i czy w ogóle… zgoli brodę. Blowek przyznał, że z zarostem wygląda jak bezdomny i zapowiedział zgolenie brody w momencie, kiedy jego kanał osiągnie 4 miliony subskrybcji.

W kolejnych odpowiedziach dowiadujemy się czy Blowek lubi Kacpra (nie bardzo wiemy o kogo chodzi, ale podobno nie lubi) i czy Blowek dłubie w nosie (tak). Czwarte pytanie jest już nieco ciekawsze i dotyczy sposobu, w jaki youtuber ma zawieszony papier toaletowy w łazience (rolką do siebie). Ostatnie pytanie z kategorii „czy Blowek” brzmi „Czy Blowek wierzy w Boga?”. Karol przyznaje, że odpowiedź na to pytanie nie będzie prosta i jest to dla niego dość ciężki temat. Mówi, że stara nie poruszać się tematów religijnych na kanale a swoją odpowiedź kończy stwierdzeniem:

„Wierzę, że coś jest. I na tym zakończmy temat”

Wynika z tego, że Blowek jest Agnostykiem.

Gdzie Blowek mieszka?

 

Blowek odpowiada na pytania fanów. Gdzie Blowek mieszka, gdzie Blowek nagrywa filmy, gdzie Blowek się ubiera?

Kolejna seria pytań z Google’a związana jest z frazą „gdzie Blowek”. Tutaj dowiadujemy się, że twórca od 4 lat mieszka w Warszawie, a marzy o zamieszkaniu w Stanach Zjednoczonych. Na pytanie „Gdzie Blowek nagrywa swoje filmy?” youtuber odpowiada, że w… swoim mieszkaniu, co raczej nie jest zaskoczeniem dla jego stałych widzów. Ostatnie pytanie z serii brzmi „Gdzie Blowek się ubiera?”. Youtuber odpowiada, że większość ubrań kupuje w internecie i nie przywiązuje wagi do marki.

Czy Blowek jest gejem?

 

Blowek odpowiada na pytania użytkowników. Czy Blowek jest bogaty, czy Blowek jest zboczony, czy Blowek jest prawiczkiem, czy Blowek jest gejem?

Trzecia seria pytań zapowiada się o wiele ciekawiej, niż dwie poprzednie i tak jest w istocie. Tym razem Blowek odpowiada na pytania związane z frazą „czy Blowek jest”.

Czy Blowek jest bogaty?

Karol Gązwa odpowiada, że… nie wie czy jest bogaty. Jak słusznie zauważa youtuber – ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Przyznaje jednak, że „dobrze sobie radzi”. Wspomina również, że w swoim życiu poznał wielu obrzydliwie bogatych ludzi, z którymi pod względem zgromadzonego majątku nie może się równać.

Czy Blowek jest zboczony?

Karol odpowiada, że owszem – jest zboczony. Mówi, że w wielu rzeczach widzi mnóstwo podtekstów, ale stara się tego po sobie nie pokazywać.

Czy Blowek jest prawiczkiem?

Po przeczytaniu tego pytania youtuber przez kilka sekund siedzi wpatrzony w przestrzeń przed sobą. Podobnie jak w przypadku poprzednich pytań twórca postanawia odpowiedzieć szczerze. Blowek pierwszy raz ma już za sobą i nie jest prawiczkiem.

Czy Blowek jest gejem?

Nie.

Ile Blowek zarabia?

Blowek postanowił odpowiedzieć na pytania na swój temat, które użytkownicy zdają w wyszukiwarce Google. Ile Blowek ma lat, ile Blowek ma wzrostu, ile Blowek zarabia?

Ostatnia seria pytań dotyczących youtubera związana jest z frazą „ile Blowek”.

Ile Blowek ma lat?

YouTuber urodził się w 1996 roku i ma rocznikowo 23 lata.

Ile Blowek ma wzrostu?

Blowek ma 185 centymetrów wzrostu.

Ile Blowek zarabia?

Youtuber przyznaje, że był pewien, że właśnie takie pytanie pojawi się w tej serii. Tutaj również odpowiada szczerze i w miarę konkretnie. Blowek na YouTubie zarabia miesięcznie od 10 do 20 tysięcy złotych. Ostateczna kwota jest uzależniona od wielu czynników, ale waha się w tym przedziale. Twórca dodaje, że ma w tym przypadku na myśli zarobki tylko z AdSensa, natomiast dodatkowym źródłem dochodu są dla niego przeróżne współprace z markami. W przypadku tego rodzaju współprac Blowek nie jest niestety w stanie podzielić się z widzami konkretnymi kwotami, gdyż obowiązują go umowy uniemożliwiające podawanie takich informacji. Karol przyznaje również, że jego zdaniem zarabia na YouTubie dużo, ale wewnętrznie czuje, że zapracował na taką pensję przez 7 lat swojej działalności w internecie.

W ramach podsumowania Blowek wyznaje, że bardzo cieszy się, że może żyć z tego, co kocha robić. Cieszy się również, że dzięki zarobkom może zatrudniać ludzi i tym samym dawać innym możliwość utrzymania się z działalności na YouTubie.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments