Płatność kartą przez internet – jak robią to Europejczycy

Płatność stroną przez internet – jak produkują to Europejczycy

Prasóweczki

Płatność kartą poprzez internet – jak uprawiają to Europejczycy Płatność kartą poprzez internet zdecydowanie wygrywa! Payments Europe pokusiło się o doświadczenia lokalnego rynku płatności. W wyniku tej oceny powstał ciekawy raport pokazujący, jakie zachowania konsumenckie tłumaczą na rynek sprzedaży online, z naciskiem na płatności za kupione odpowiednia. Oto jak według raportu wyglądają płatności za handle i przesyłki w Europie.

Płatność kartą poprzez internet to przekładana forma płatności

Expresowa wysyłka
Expresowa wysyłka

Wspomniany raport noszący tytuł: „CARDS IN THE EVOLVING EUROPEAN PAYMENTS LANDSCAPE” zaistniał na podstawie wiadomości z Lokalnego Banku Centralnego (EBC) oraz wiedzy zarobionych przez Payments Europe. Tworzył on kraje europejskie, w ostatnim i Polskę.

Według badań mapy są preferowaną formą płatności w Europie. Znajdują je również konsumenci, kiedy i handlowcy w pionie B2B. Mienie z umów wzrosło w etapu tych kilku lat. Dodatkowo 87% europejskich konsumentów odczuwa się komfortowo płacąc kartą. Jak myśli Payments Europe krajobraz płatności w Europie ewoluuje. Chociaż inni gracze wchodzą wszystek moment na rynek, wtedy choć strony nadal dają prawdziwszą cena dodaną niż wszelka nowa technika płatności.
Płatność kartą poprzez internet – pomocy dla pozyskujących oraz dostarczających

Dziewięciu na dziesięciu konsumentów w Europie odczuwa się swobodnie, płacąc kartą. Minął czas, gdy składało się więc z obawami straty pieniędzy. 90% detalistów twierdzi, że pomocy z płatności kartą przewyższają wszystkie połączone spośród owym kursy. Kupujący wymieniają następująca udogodnienia podczas płacenia kartą: wygoda (49%), szybkość (35%), ubezpieczenie transakcji (36%), akceptowanie płatności przez wielu sprzedawców (40%), i jeszcze cash back (35%).

Właściciele e-sklepów jako kluczowe zalety płatności umową w zderzeniu spośród pozostałymi technikami stosują: płatność gwarantowana (53%), wzrost sprzedaży (44%) i wjazd do obszerniejszej bazy klientów (38%).
Online i offline podobnie, a przecież inaczej

Wyjątkowo dochodowym wpływem było złożenie jedynych metod płatności w dwóch kanałach sprzedaży. W pionie online oraz offline. Różnice można ustalić na poniższej grafice.
Płatność kartą poprzez internet – jak uprawiają to Europejczycy
źródło: Raport CARDS IN THE EVOLVING EUROPEAN PAYMENTS LANDSCAPE

Widać tu między innymi, że w online króluje płatność za pomocą szybkich płatności (20%) oraz umów kredytowych (19%). Gotówka stanowi jedynie 7% wszystkich płatności. W magazynach stacjonarnych gotówka wyciąga z kartami (23% vs. 19%).

Jeśli zapytamy o wybierane przez sprzedawców metody płatności, to mapy są na ważnej książce (53% wskazań). Następnie gotówka (41% wskazań), przelew bankowy (38% wskazań), szybkie płatności są wówczas na późniejszych pozycjach.

Jako rozrywkę można odpowiedzieć, że waluta jest delikatnie popularna we Francji i Szwecji. W owych terenach płatności kartą preferowane są przez 72% i 65% respondentów. Dla 61% sprzedawców ze wspomnianych państw, to najpraktyczniejsza forma ceny za zakupy. Europejscy detaliści kontrolują i wdrażają nowe metody płatności. Zabiega o dobro klienta, jakie stanowi zastępowane jako trzeci najwyższy cel przy wyborze dostawcy płatności w sklepie.
Płatności w Polsce z innowacjami

Polscy sprzedawcy są dobrze oceniani przez Payments Europe, ponieważ chętnie podejmują spośród nieznanych metodzie. Lokalny rynek płatności również odznacza się, gdy szuka o adopcję nowoczesnych rozwiązań. Na model 99,9% wszystkich terminali płatniczych w końca może kupować płatności zbliżeniowe. Ponad 90% polskich detalistów traktuje na umowy zbliżeniowe jako na główną korzyść połączoną z płatnościami kartą. Jedynym wytłumaczeniem dla współczesnego dynamizmu może funkcjonowań aktualne, że z przodu lat 90. Polska jest zwyczajna dla marek spośród różnych perspektywie Europy a świata. Kartą zapłacimy oraz za zamówienie kuriera.
Bezpieczeństwo zakupów

Jeżeli szuka o zabezpieczenie więc znane działające płatności kartą wyglądają następująco:

Ponad 80% europejskich konsumentów ma płatności kartą za pewne.
Jeżeli szuka o oszustwa połączone z kartami, ostatnie trzech na czterech konsumentów jest przekonanych tego, że potrafią odzyskać oni własne kapitały.
1/3 respondentów uważa, że płatność kartą zmniejsza możliwość oszustwa lub kradzieży
Detaliści we Francji (40%), we Włoszech (44%) i w Polsce (41%) uważają, że płatność kartą można zaliczyć do najbezpieczniejszych metod rozliczania transakcji. Inaczej sprawą detaliści w UK, gdzie kasa i czek najlepiej zapobiegają możliwości pojawienia się oszustwa podczas transakcji (24%).

Jakie kolei w perspektywie?

To zaledwie cecha wiadomości z opisu. Dobierają się w nim same rady dotyczące kosztów, jakie ponoszą detaliści podczas robienia operacji. Cały okres opisywany jest więcej zbyt szybkich płatności, gdzie pojawiają się coraz toż innowacyjne podejścia oraz trendy. Zaskakuje BLIK, który pozostał pokochany przez polaków z racji swojej czystości też ofert. Wyglądamy na dalsze nietypowe rozwiązania.

Sprawdź na śledzenie paczek

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments